wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Materiały Opatrunkowo-Ochronne2 » Rękawiczki
Kategorie
Kontakt
 • MedBon - Sklep Medyczny
  NIP: 7773325363
 • E-mail:sklep@medbon.pl
 • Telefon783 578 128
  883 113 112
 • Fax61 6482610
 • Godziny działania sklepupn–pt: 8:00–16:00
  online: 24h
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Rękawiczki

Rękawiczki ochronne mają na celu dwie rzeczy – ochronę pacjenta i lekarza. Kontakt z krwią oraz innymi wydzielinami ciała, a także z samą skórą, może powodować realne zagrożenie dla życia lub zdrowia jednej ze stron.
Rękawice chronią zarówno przed zarażeniem się ewentualnymi wirusami lub bakteriami (np. w przypadku chorób przenoszonych przez krew, jak AIDS czy żółtaczka), jak i zanieczyszczeniem rany. To niezwykle istotne, by praca i opieka nad pacjentem, zarówno w trakcie operacji czy zabiegu, jak i standardowych badań profilaktycznych, odbywała się w sterylnych warunkach, bez bezpośredniego kontaktu.
Rękawice ochronne wykorzystuje się nie tylko w samej pracy z pacjentem/poszkodowanym, ale także w większości działań na terenie placówek medycznych, także tych służących zachowaniu czystości. Wszystkie działania porządkowe, prace związane ze sterylizacją narzędzi powinny być wykonywane z ich pomocą. W sklepie MedBon.pl oferujemy m.in. profesjonalne rękawice foliowe, lateksowe i nitrylowe.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Copyright © 2009-2019 MedBon.pl