wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Korektory Wad Postawy3

Kategorie

Kontakt

 • MedBon - Sklep Medyczny
  NIP: 7773325363
 • E-mail:sklep@medbon.pl
 • Telefon883 113 112
  783 578 128
 • Fax61 6482610
 • Godziny działania sklepupn–pt: 8:00–16:00
  online: 24h

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Korektory Wad Postawy

Korektory Wad Postawy - o tym, jak ważna jest prawidłowa postawa mówi się dużo, jednak praktyka znacznie różni się od teorii. W sukurs tym, u których zdiagnozowano wady postawy, zwłaszcza w początkowym stadium, jeszcze w wieku dziecięcym, przychodzi współczesna technologia i specjalne stabilizatory.
Korektory postawy mają na celu wpłynąć na nasze zachowanie i przyjmowana na co dzień pozycję, zarówno stojąca, jak i siedzącą. To jak pracujemy lub odpoczywamy, ma ogromny wpływ na kręgosłup.
W ofercie Medbon.pl znajdują się dwa modele korektowa postawy „Pajączek” – Pajączek I i Pajączek II, wersja udoskonalona, korygująca postawę ramieniowo-brzuszną. To urządzenie wyposażone w specjalne czujniki, jak gdyby „poziomice”, które reagują na zmianą postawy ciała na nieprawidłową. Pajączek II sygnalizuje (alarmem dźwiękowym) nam, nie tylko to, że zaczynami się garbić, ale także wypychamy brzuch oraz zmieniamy pozycję ramion. Te ostatnie często są efektem noszenia ciężkich toreb lub plecaków tylko na jednym ramieniu. Jeśli czynności takie wykonujemy często, mogą mieć negatywny wpływ na naszą postawę. Warto podkreślić, że pajączek otrzymał pozytywną opinię Instytutu Ortopedii i Rehabilitacji w Poznaniu a także Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl